SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skrin 11503117
nr 1150 3117
Skrin
Silver (835), Importstämplar, invändigt förgylld, längd: 15 cm, djup: 10 cm, höjd: 8,360g ca
Utrop:
1.800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:54:28
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
11 dec
Läs mer om Silver